EKİPMAN ARAMA


Yeni John Deere 2014 Ürün Gamı
John Deere'ın en son modellerini bulabileceğiniz 2014 güncel ürün gamı. Resme tıklayarak bu modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi
Dünya Standartlarında Servis Hizmeti
İyi makineye sahip olmak kadar iyi bir satış sonrası hizmet almak da işlerinizin sürekliliği açısından önemlidir. Makinanızı çalıştırmadan geçirdiğ...
Devamını oku
Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)
Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS) ile sadece makinelerinizden elde edebileceğiniz verimi arttırmakla kalmıyor; sizlere sunduğumuz raporlama ve hesap...
Devamını oku
Anasayfa / Hakkımızda / Firmamız  

Firmamız

Firmamız

Globalleşen dünyaya ayak uydurabilmek, tarım uygulamalarımızı dünya standartlarına çıkarabilmek ve bölgemize 2004 yılında başlayan makineli hasadı kalite ile tanıştırmak için 2005 yılında almış olduğumuz John Deere Menemen ve Bergama Bayiliğini hala büyük bir titizlikle devam ettirmekteyiz. 2012 yılı itibari ile John Deere Manisa Bayiliğini de bünyemize katmış bulunuyoruz. Makineli hasadın çiftçiye sağladığı zaman ve maliyet tasarrufunun bilincinde olarak, tarım makineleri ve ekipmanları konusunda dünya devi olan bu şirketi bölgemize kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
John Deere Menemen, Bergama ve Manisa Bayii olarak güçlü kadromuzla çiftçilere satış, yedek parça ve servis desteği sağlamaktayız.


  • BİLGİ TALEBİ

* :

* :

* :

:

Sil