close
Menu

Biçerdöver Tablaları

null

616R

Biçerdöver Tablaları

600R Serisi Sabit Kesme Platformları John Deere biçerdöverlerinden en yüksek verimi almak için çok miktarda kesme ve besleme kapasitesi sunarlar. 616R yüksek performanslı kesme işlemi sağlar ve yenilikçi mühendislik, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretim kullanımı sayesine daha fazla randıman verir. Çift kesim bıçak, paslanmaz çelik besleme tabanı ve tam uzunlukta helezon besleme parmakları ile donatılmış olnan 616R küçük hububatlarda ve koşullarda yüksek kapasiteli besleme ve kesme performansı sunar.

null

618R

Biçerdöver Tablaları

600R Serisi Sabit Kesme Platformları John Deere biçerdöverlerinden en yüksek verimi almak için çok miktarda kesme ve besleme kapasitesi sunarlar. 618R yüksek performanslı kesme işlemi sağlar ve yenilikçi mühendislik, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretim kullanımı sayesine daha fazla randıman verir. Çift kesim bıçak, paslanmaz çelik besleme tabanı ve tam uzunlukta helezon besleme parmakları ile donatılmış olnan 618R küçük hububatlarda ve koşullarda yüksek kapasiteli besleme ve kesme performansı sunar.

null

620R

Biçerdöver Tablaları

600R Serisi Sabit Kesme Platformları John Deere biçerdöverlerinden en yüksek verimi almak için çok miktarda kesme ve besleme kapasitesi sunarlar. 620R yüksek performanslı kesme işlemi sağlar ve yenilikçi mühendislik, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretim kullanımı sayesine daha fazla randıman verir. Çift kesim bıçak, paslanmaz çelik besleme tabanı ve tam uzunlukta helezon besleme parmakları ile donatılmış olnan 620R küçük hububatlarda ve koşullarda yüksek kapasiteli besleme ve kesme performansı sunar.

null

622R

Biçerdöver Tablaları

600R Serisi Sabit Kesme Platformları John Deere biçerdöverlerinden en yüksek verimi almak için çok miktarda kesme ve besleme kapasitesi sunarlar. 622R yüksek performanslı kesme işlemi sağlar ve yenilikçi mühendislik, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretim kullanımı sayesine daha fazla randıman verir. Çift kesim bıçak, paslanmaz çelik besleme tabanı ve tam uzunlukta helezon besleme parmakları ile donatılmış olnan 622R küçük hububatlarda ve koşullarda yüksek kapasiteli besleme ve kesme performansı sunar.

null

625R

Biçerdöver Tablaları

600R Serisi Sabit Kesme Platformları John Deere biçerdöverlerinden en yüksek verimi almak için çok miktarda kesme ve besleme kapasitesi sunarlar. 625R yüksek performanslı kesme işlemi sağlar ve yenilikçi mühendislik, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretim kullanımı sayesine daha fazla randıman verir. Çift kesim bıçak, paslanmaz çelik besleme tabanı ve tam uzunlukta helezon besleme parmakları ile donatılmış olnan 625R küçük hububatlarda ve koşullarda yüksek kapasiteli besleme ve kesme performansı sunar.

null

630R

Biçerdöver Tablaları

600R Serisi Sabit Kesme Platformları John Deere biçerdöverlerinden en yüksek verimi almak için çok miktarda kesme ve besleme kapasitesi sunarlar. 630R yüksek performanslı kesme işlemi sağlar ve yenilikçi mühendislik, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretim kullanımı sayesine daha fazla randıman verir. Çift kesim bıçak, paslanmaz çelik besleme tabanı ve tam uzunlukta helezon besleme parmakları ile donatılmış olan 630R küçük hububatlarda ve koşullarda yüksek kapasiteli besleme ve kesme performansı sunar.

null

635R

Biçerdöver Tablaları

600R Serisi Sabit Kesme Platformları John Deere biçerdöverlerinden en yüksek verimi almak için çok miktarda kesme ve besleme kapasitesi sunarlar. 635R yüksek performanslı kesme işlemi sağlar ve yenilikçi mühendislik, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretim kullanımı sayesine daha fazla randıman verir. Çift kesim bıçak, paslanmaz çelik besleme tabanı ve tam uzunlukta helezon besleme parmakları ile donatılmış olnan 635R küçük hububatlarda ve koşullarda yüksek kapasiteli besleme ve kesme performansı sunar.

Biçerdöver Tablaları l John Deere TR undefined , Manisa, İzmir, Manisa undefined GENEL PAMUK